Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Na wolnym zatrzymał pijanego kierowcę
Policjantem jest się nie tylko na służbie. Dowiódł tego kolejny stróż prawa z Komisariatu Policji w Wojkowicach, który w czasie wolnym zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 53-letni kierujący oplem vectrą jechał ze sporą prędkością, wykonując przy tym niebezpieczne manewry, stwarzające spore zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Niebezpieczną jazdę zakończył w Czeladzi przy ul. Grodzieckiej, gdy asp. sztab. Marcin Swatek wyjął mu kluczyki ze stacyjki auta...
Będzin Nietrzeźwi kierujący -
Komendant komisariatu w czasie wolnym zatrzymał nietrzeźwego kierowcę
Komendant Komisariatu Policji w Kobiernicach aspirant Kamil Martyniak, w czasie wolnym od służby, zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Szef kobiernickich mundurowych podróżował przez Bujaków w powiecie bielskim, kiedy zauważył osobowego volkswagena. Zwrócił uwagę na podejrzany sposób prowadzenia pojazdu przez kierującego. Policyjny nos nie zawiódł. Jadący nim 65-latek miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.
Bielsko-Biała Nietrzeźwi kierujący, Ruch Drogowy -
Aby nie trafić do aresztu, schowała się w lodówce
Pszczyńscy policjanci weszli do mieszkania poszukiwanej listem gończym kobiety. 29-latka od pewnego czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. By uniknąć doprowadzenia do aresztu śledczego, kobieta schowała się w lodówce.
Pszczyna Oszustwa, Poszukiwani -
Najniebezpieczniejsi przestępcy seksualni na celowniku Europolu
To się dzieje co dwie minuty. Średnio z taką częstotliwością policjanci w Europie przyjmują zawiadomienie o zgwałceniu, przemocy seksualnej lub molestowaniu. Każdy może stać się ofiarą seksualnej napaści, choć najczęściej są to kobiety i dzieci. Uruchomiona właśnie w 19 krajach Europy kampania medialna, ma zwrócić uwagę na sprawców brutalnych napaści seksualnych. Liczymy na pomoc obywateli.
KWP w Katowicach Przestępczość seksualna -
Policjanci z Rudy Śląskiej przerwali plenerową dyskotekę
W niedzielę późnym wieczorem policjanci z Rudy Śląskiej przerwali imprezę, w której uczestniczyło kilkanaście osób, bez zachowania środków ochrony i dystansu. Dyskoteka zorganizowana była na terenie nieużytków, zaledwie kilkaset metrów od zabudowań mieszkalnych. Mundurowi zatrzymali 6 osób w związku z organizacją zgromadzenia, udziałem w nim i posiadaniem narkotyków.
Ruda Śląska Interwencje, Przestępczość narkotykowa, Wykroczenia