Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Zginął od kul bandytów
Dzisiaj minęła 15 rocznica śmierci sierżanta Marka Sienickiego, który zginął w czasie służby od kul bandytów. Feralnej nocy policjant wraz z kolegą - Zbigniewem Wierzbą - patrolowali centrum Bytomia.
Bytom Ataki na policjantów, Ofiarni i odważni -
Wypadki drogowe
Wczoraj około 7.00 w Ogrodzieńcu na ulicy Kościuszki doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalono, na placu manewrowym jednej z firm 54-letni pracownik, podczas wykonywania manewru zawracania samochodem ciężarowym...
KWP w Katowicach Ruch Drogowy, Wypadki śmiertelne