Podsumowanie działań "Trzeźwość"
Tylko w ciągu 24 godzin, poczynając od wczoraj od godziny 6.00, śląscy policjanci wyeliminowali z dalszej jazdy po drogach naszego województwa 132 pijanych kierujących pojazdami . Wśród nich aż 100 osób prowadziło pojazdy, mając w wydychanym powietrzu...
KWP w Katowicach Nietrzeźwi kierujący, Profilaktyka, Ruch Drogowy