Pijany kierowca namierzony przez tarnogórską grupę SPEED
Tarnogórscy policjanci z grupy SPEED zatrzymali kierowcę fiata. Mężczyzna nie zapiął pasów bezpieczeństwa, ale najgorsze jest to, że kierował samochodem, mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Pamiętajmy! Każdy, kto wsiada za kierownicę samochodu pod wpływem alkoholu, nie tylko łamie prawo, ale stanowi ogromne zagrożenie na drodze.
Tarnowskie Góry Nietrzeźwi kierujący