Oddali hołd funkcjonariuszom, którzy poświęcili swe życie służbie Ojczyźnie
W Sosnowcu przy katedrze Wniebowzięcia NMP odbyła się uroczystość związana z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Po mszy świętej, której przewodniczył JE ks. bp dr Grzegorz Kaszak, na placu katedralnym przybyli na uroczystość przedstawiciele służb oddali hołd i złożyli kwiaty pod pomnikiem poświęconym pamięci funkcjonariuszy, którzy poświęcili swe życie służbie dla Ojczyzny. Gościem honorowym uroczystości był Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk.
Sosnowiec Uroczystości