Wiadomości

1,5 kilograma narkotyków wyeliminowane z rynku

Data publikacji 26.02.2024

Kryminalni z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 34-latka. Mężczyzna przechowywał w swoim mieszkaniu ponad 1,5 kilograma różnych narkotyków. Grozi mu do 10 lat za kratkami.

Działania dąbrowskich policjantów były wynikiem skrupulatnych czynności operacyjno-rozpoznawczych prowadzonych w środowisku przestępczym. Nasi kryminalni, wykorzystując swoje doświadczenie oraz zaawansowane metody śledcze, ustalili lokalizację i przestępczą działalność podejrzanego.

Podczas przeprowadzonej akcji mundurowi dokonali nalotu na mieszkanie podejrzanego na jednym z dąbrowskich osiedli, gdzie znaleźli i zabezpieczyli przeszło 1,5 kilograma narkotyków.
34-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zgromadzony przez naszych śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec dąbrowianina tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat za kratkami.

  • Nieumundurowany policjant z opaską na ramieniu z napisem Policja, zakłada zatrzymanemu kajdanki na ręce trzymane z tyłu.
  • Narkotyki zapakowane w foliowe worki strunowe, lezące na podłodze.
  • Susz marihuany w wiadrze plastikowym stojącym na stole.
Powrót na górę strony