Wiadomości

Był poszukiwany i posiadał narkotyki. Trafił do aresztu

Data publikacji 12.10.2021

Policjanci z Poręby zatrzymali poszukiwanego 27-latka, który nie chcąc trafić "za kratki”, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jak się okazało, nie był to jedyny powód do zmartwienia mężczyzny. Policjanci ujawnili przy nim amfetaminę, z której mogło powstać ponad 400 działek dilerskich. Zatrzymany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W minioną sobotę policjanci z posterunku w Porębie ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany mężczyzna. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się i 27-latek został zatrzymany. Mężczyzna do tej pory ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, w związku z zasądzoną mu karą 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Mundurowi z Poręby ujawnili nie tylko ukrywającego się mężczyznę. W rzeczach zatrzymanego znaleźli także woreczki z białym proszkiem i foliowy zwitek z taką samą zawartością. Wstępne badania potwierdziły, że jest to amfetamina, z której mogłoby powstać ponad 400 porcji dilerskich. Mężczyzna został już przesłuchany. Przyznał się do postawionych mu zarzutów. Dziś sąd wobec mieszkańca Poręby zastosował tymczasowy areszt. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony