Wiadomości

Możliwe utrudnienia w ruchu na pograniczu ze Słowacją

Data publikacji 07.01.2020

Dzisiaj na terenie Republiki Słowackiej miejscowi przewoźnicy zaplanowali swój strajk. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu zarówno po części słowackiej, jak i na granicy z Polską. Apelujemy do kierowców planujących swoją podróż w ten rejon o wyrozumiałość i cierpliwość.

W związku z informacją o planowanym dzisiaj strajku unii słowackich przewoźników, informujemy o możliwości wystąpienia utrudnień w ruchu. Manifestacje mogą się odbyć również na drogach prowadzących do granicy z Polską, obejmując miejscowości: Trstená (štátna hranica), Tvrdošín- Nižná -Podbiel-Krivá-Dlhá nad Oravou-Sedlicka, Dubová-Oravský-Podzámok-Hruštín-Babin-Lokca. 

Na ulicach miast, w miejscach zaplanowanych demonstracji, pojawią się dodatkowe patrole słowackiej policji, które w razie wystąpienia takiej potrzeby, będą na bieżąco informowały o utrudnieniach oraz zadbają o płynność ruchu, kierując na objazdy. Zwracamy się z apelem do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności i bezwzględne respektowanie poleceń policjantów oraz służb porządkowych.

Powrót na górę strony