Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Policjanci z Koniecpola wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w Michałowie. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. Odnalazł się też kierowca, który zbiegł z miejsca wypadku drogowego na DK 1 w Nowej Wsi.
Dodano: 17.10.2008 Częstochowa Wypadki śmiertelne -
Jeden robotnik zginął a drugi trafił do szpitala, po osunięciu się ziemi do wykopu, w którym układano sieć kanalizacji. Najprawdopodobniej przyczyną tragedii mogło być niewłaściwe zabezpieczenie wykopu.
Dodano: 17.10.2008 Zawiercie Nieszczęśliwe wypadki -
Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 9 mężczyzn działających w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się oszustwami kredytowymi i ubezpieczeniowymi przy sprowadzaniu z zagranicy do Polski samochodów, używających do tego celu sfałszowanych uprzednio dokumentów. Członkowie grupy wyłudzili w ten sposób od banków i ubezpieczycieli co najmniej 3 000 000 złotych.
Dodano: 17.10.2008 KWP w Katowicach Oszustwa -
Wykorzystanie monitoringu miejskiego, pozwoliło policjantom zatrzymać mężczyznę, który ukradł elementy stalowe konstrukcji zadaszenia . Monitoring miejski to dodatkowe oczy pomagające w utrzymaniu ładu i porządku na terenie miasta.
Dodano: 17.10.2008 Piekary Śląskie WA CBŚ Zarząd Gorzów Wlkp.