Wiadomości

Częstochowscy policjanci zabezpieczyli ponad 1 kg narkotyków

Data publikacji 16.06.2020

Dzięki pracy operacyjnej kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie ponad 1 kg narkotyków nie trafi na częstochowski rynek. Na początku czerwca br. policjanci zatrzymali 37-latka, który w mieszkaniu w centrum miasta hodował konopie. Mundurowi w trakcie przeszukania zabezpieczyli także ponad 200 działek dilerskich marihuany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego częstochowskiej policji uzyskali informację, że mieszkaniec Częstochowy w mieszkaniu w centrum miasta założył plantację konopi. Przeprowadzone czynności operacyjne potwierdziły tę informację. Podczas zrealizowanej 6 czerwca br. akcji, stróże prawa zabezpieczyli 44 krzewy zabronionej rośliny, z których można by uzyskać prawie 1 kg zielonego suszu. Ponadto podczas przeszukania mieszkania kryminalni znaleźli ponad 200 działek dilerskich marihuany, namioty służące do uprawy środków odurzających, wagę elektroniczną i woreczki strunowe.
Decyzją prokuratora 37-letni mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i raz w tygodniu musi się stawiać w jednostce policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony