Wiadomości

Zatrzymanie włamywaczy i sprawcy ugodzenia nożem

Data publikacji 06.04.2007

Wczoraj, oficera dyżurnego mikołowskiej policji poinformowano telefonicznie o włamaniu do piekarni przy ulicy Młyńskiej. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci, którzy zatrzymali dwóch włamywaczy.

 Wczoraj, oficera dyżurnego mikołowskiej policji poinformowano telefonicznie o włamaniu do piekarni przy ulicy Młyńskiej. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci, którzy zatrzymali dwóch włamywaczy. 34-letniego mieszkańca Tych i 37-letniego mieszkańca Bytomia. Sprawcy, którzy weszli do środka ukradli...26 złotych. Anonimowemu rozmówcy, który poinformował nas o włamaniu bardzo dziękujemy.

 

Wczoraj około 23.00 dyspozytora Pogotowia Ratunkowego poinformował o zgłoszeniu się w placówce medycznej z raną kłutą 38-letniego mieszkańca Łazisk Górnych. Uraz był na tyle poważny, że pacjent został przewieziony i hospitalizowany w mikołowskim szpitalu. Poszkodowany twierdził, że został napadnięty w parku. Policjanci podjęli czynności wykrywcze, które doprowadziły do zatrzymania sprawcy. Okazał sie nim 26-letni mężczyzna, a do zdarzenia doszło podczas sprzeczki rodzinnej.
 

Powrót na górę strony