Wiadomości

Sprawca kradzieży paliwa - zatrzymany

Data publikacji 04.04.2007

Policjanci z Komisariatu II ustalili sprawcę kradzieży paliwa ze stacji benzynowych. Wczoraj w godzinach popołudniowych, policjanci weszli do mieszkania 29-letniego mieszkańca Zabrza, który nie był w stanie ukryć zaskoczenia.

Policjanci z Komisariatu II ustalili sprawcę kradzieży paliwa ze stacji benzynowych. Wczoraj w godzinach popołudniowych, policjanci weszli do mieszkania 29-letniego mieszkańca Zabrza, który nie był w stanie ukryć zaskoczenia. Zabrzanin czuł się bezkarny, gdyż kradzieży dokonywał używając każdorazowo innych tablic rejestracyjnych, które były również kradzione. Policjanci przedstawili podejrzanemu zarzuty dokonania w Gliwicach trzech kradzieży paliwa pomiędzy 10 marca a 1 kwietnia br. o wartości blisko 400 zł. Funkcjonariusze zbierają w dalszym ciągu dowody, które pozwolą przedstawić zatrzymanemu kolejne zarzuty. Policjanci są przekonani, że podejrzany dopuścił się większej ilości podobnych przestępstw.

Osoby, które zostały okradzione przez mężczyznę poruszającego się niebieskim oplem calibrą proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gliwicach (tel. 032 231 20 21).
 

Powrót na górę strony