Wiadomości

Ruszył konkurs, pn. „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”

Data publikacji 02.07.2024

Wojewoda Śląski, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektorat Sanitarny, Śląski Kurator Oświaty wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni w miejscu zamieszkania – LATO 2024, pn. „WAKACJE: BEZPIECZNIE, ZDROWO I ZABAWNIE”. Technika wykonania pracy – kartka pocztowa.

Konkurs został zorganizowany dla organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania.
Celem konkursu jest promowanie działań na rzecz edukacji dzieci i młodzieży w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposobów spędzania czasu wolnego w domu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić przez organizatora, kartkę pocztową (pocztówkę) zamieszczoną na stronie internetowej lub portalu społecznościowym, reklamującą wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży, zawierającą treści w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Organizator wypoczynku może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie prace.

Konkurs rozpoczął się 1 lipca i potrwa do 30 września 2024 r. jednakże ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do uczestnictwa w konkursie, mija 16 września 2024 r.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: konkurs.wsse.katowice@sanepid.gov.pl na temat wiadomości wpisując: zgłoszenie „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”, w razie jakichkolwiek pytań należy kontaktować się z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach, ul. Raciborska 38, tel. 32 3512316.

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora pod linkiem:

Regulamin Konkursu „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie"

Powrót na górę strony