Wiadomości

Policjanci z Bytomia uratowali życie mężczyzny

Data publikacji 11.06.2024

Dzisiejszej nocy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Bytom w jednym z mieszkań ujawnili osobę zaginioną. 36-latek leżał nieprzytomny na podłodze obok łóżka. Dzięki szybkiemu i skutecznemu działaniu mundurowych pomoc została udzielona na czas, a odnaleziony mężczyzna trafił pod specjalistyczną opiekę lekarzy.

Bytomscy stróże prawa, którzy na co dzień zwalczają przestępczość gospodarczą, dzisiejszej nocy odnaleźli osobę zaginioną. W trakcie sprawdzania jednego z bytomskich mieszkań, zauważyli przez okno leżącą obok łóżka osobę.

Z uwagi na możliwość zagrożenia życia lub zdrowia, natychmiast podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. Po wyważeniu drzwi szybko zorientowali się, że leżący na podłodze mężczyzna wymaga pilnej pomocy medycznej.
Policjanci przekazali informację oficerowi dyżurnemu Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu i za jego pośrednictwem wezwano zespół ratownictwa medycznego.
Na szczęście 36-letniemu mężczyźnie pomoc została udzielona na czas, trafił pod specjalistyczną opiekę lekarzy.

Nie pierwszy raz bytomscy policjanci „pomagając i chroniąc”, udowodnili, że ludzkie życie jest dla nich największą wartością.

Powrót na górę strony