Wiadomości

Szkolenie kuratorów zawodowych i sędziów rodzinnych

Data publikacji 07.06.2024

Wczoraj w auli katowickiej komendy wojewódzkiej odbyło się szkolenie kuratorów zawodowych i sędziów rodzinnych z naszego regionu. Uczestników wydarzenia osobiście przywitał Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. dr Tomasz Michułka. Takie spotkania odbywają się w naszej auli cyklicznie, za co prezesi sądów i kuratorzy podziękowali kierownictwu śląskiej Policji, wyrażając wdzięczność za umożliwienie im korzystania z naszej bazy szkoleniowej.

Wczoraj w Auli Rotundy im. aspiranta Policji województwa śląskiego Jana Kali odbyło się kolejne szkolenie kuratorów zawodowych i sędziów rodzinnych. 
Organizatorzy podziękowali Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Katowicach insp. dr. Tomaszowi Michułce za możliwość przeprowadzania cyklicznych szkoleń się na terenie katowickiej komendy.
Szef śląskich policjantów przywitał uczestników wydarzenia, życząc im owocnego szkolenia i podkreślił, że śląska Policja wspiera przedsięwzięcia promujące bezpieczczeństwo i edukację w tym zakresie oraz dba o dobrą współpracę Policji z kuratrami i przedstawicielami sądów. 

Podczas wydarzenia wykład na temat pracy kuratora z osobami uzależnionymi oraz z osobami z zaburzeniami wygłosił Naczelnik Wydzialu Doboru i Szkolenia Komendy Wojewodzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Krzysztof Kazek. 

  • Na zdjęciu komendant przemawia.
  • Na zdjęciu komendant przemawia.
  • na zdjęci policjant oraz inne osoby w trakcie szkolenie.
  • Na zdjęciu kobieta przemawiająca  z mównicy.
  • Na zdjęciu komendant przemawia do ludzi zasiadających na auli.
Powrót na górę strony