Wiadomości

Odszedł na wieczną służbę. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

Data publikacji 16.04.2022

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 kwietnia po ciężkiej chorobie nowotworowej, w wieku 48 lat zmarł nasz Przyjaciel i Kolega st.asp. Mariusz Bijak. Mariusz był policjantem Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz policyjnym negocjatorem. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku żonę, dwoje dzieci oraz bliskich i przyjaciół.

Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Roman Rabsztyn w imieniu kierownictwa śląskiej Policji oraz policjantów i pracowników Policji, składa rodzinie naszego Kolegi Mariusza i jego bliskim najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia. Mariusz był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie, otwarty na potrzeby innych, niezawodny towarzysz codziennych zadań. Odszedł od nas po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Osierocił 16-letnią córkę i 20-letniego syna. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół, a także nas wszystkich, którzy z nim pracowali. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się 21 kwietnia 2022 ( czwartek)  o godzinie 14.00 w Bazylice Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu, na ulicy Sienkiewicza 4. Ceremonia pogrzebowa przeprowadzona zostanie na cmentarzu parafialnym.

Cześć Jego pamięci!

 

Powrót na górę strony