Wiadomości

Zatrzymano podejrzanego o napad

Data publikacji 15.12.2017

Rybniccy kryminalni zatrzymali podejrzanego o napad. Jego wizerunek opublikowaliśmy na naszych stronach internetowych. W zatrzymaniu okazały się pomocne informacje uzyskane od mieszkańców. Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji.

W środę, około 13:00 doszło do napadu na sklep przy ul. Dworek w Rybniku. Sprawca, przedmiotem przypominającym broń palną zagroził ekspedientce żądając wydania pieniędzy, po czym uciekł w kierunku ul. Raciborskiej. W trakcie napadu nie ucierpiała żadna osoba. Jeszcze tego samego dnia na stronie internetowej rybnickiej policji, pojawił się komunikat z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny podejrzanego o napad. Mieszkańcy przekazali rybnickim mundurowym informacje, które okazały się pomocne w tej sprawie. Kryminalni wraz z policjantami grupy szybkiego reagowania zatrzymali 39-letniego mieszkańca Rybnika.

Dziękujemy lokalnym mediom za rozpowszechnienie komunikatu, a mieszkańcom za przekazanie licznych informacji w tej sprawie.

  • Zatrzymany
  • Zatrzymany
  • Zatrzymany

Opis filmu: Zatrzymany

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.58 MB)

Powrót na górę strony