Dzielnicowy podczas obchodu odnalazł haskiego - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Dzielnicowy podczas obchodu odnalazł haskiego

Data publikacji 13.07.2017

To nie pierwszy raz, kiedy st. sierż. Dariusz Wendt zareagował, uratował i udzielił pomocy zwierzęciu. Tym razem jastrzębski dzielnicowy podczas obchodu zauważył psa rasy Husky, który błąkał się pomiędzy osiedlowymi blokami bez opieki. Dzięki jego zainteresowaniu jeszcze tego samego dnia głodny i spragniony wody husky trafił do Schroniska w Jastrzębiu-Zdroju.

Jastrzębski dzielnicowy – st. sierż. Dariusz Wendt, podczas obchodu ulicy Wielkopolskiej zauważył psa rasy Husky, który błąkał się pomiędzy blokami bez właściciela. Policjant nie pozostał obojętny na los pieska i szybko zawiadomił służby Straży Miejskiej oraz schronisko. Pies był wygłodzony i spragniony, dlatego też stróż prawa nakarmił go i napoił. Dzięki zaangażowaniu i bezinteresownej pomocy, jeszcze tego samego dnia pies został zabrany do Schroniska w Jastrzębiu-Zdroju. To nie pierwszy raz, kiedy st. sierż. Dariusz Wendt zareagował, uratował i udzielił pomocy zwierzęciu, o którym pisaliśmy w artykule : http://jastrzebie.slaska.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/184916,Uratowal-kota-i-znalazl-dla-niego-nowy-dom.html?search=24927184

Jednocześnie informujemy, iż osoby, które rozpoznają na zdjęciu własnego psa lub mają wiedzę do kogo pupil mógł należeć, proszone są o kontakt ze schroniskiem dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju tel. 533 305 985.