Wiadomości

Dzielnicowy zorganizował zajęcia z samoobrony

Data publikacji 09.11.2021

Ruszył zapowiadany przez dzielnicowego z chorzowskiej jedynki kurs samoobrony. Wczoraj w Miejskim Domu Kultury "Batory" odbył się pierwszy trening dla dzieci z tzw. „Biadacza”. Pozyskane przez niego fundusze przez najbliższe trzy miesiące zapewnią możliwość cotygodniowego treningu.

Ruszył zapowiadany przez dzielnicowego z chorzowskiej jedynki kurs samoobrony. Wczoraj w Miejskim Domu Kultury „Batory” odbył się pierwszy trening dla dzieci tzw. Biadacza. Pozyskane przez niego fundusze przez najbliższe trzy miesiące zapewnią możliwość cotygodniowego treningu.

Dzielnicowy młodszy aspirant Michał Wilmański we współpracy z „Domem Aniołów Stróżów” pozyskał sponsora, który opłacił zajęcia z samoobrony dla dzieci z rejonu „Biadacza”. Zgromadzone fundusze pozwolą na zrefundowanie treningów przez najbliższe trzy miesiące. Swoją „cegiełkę” dołożył też Miejski Dom Kultury „Batory”, który udostępnił salę za symboliczną złotówkę. Wczoraj odbyły się pierwsze zajęcia i ku zaskoczeniu wielu osób cieszyły się one dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy zgodnie zapowiedzieli, że na pewno będą kontynuować treningi.

Kurs samoobrony jest kolejną inicjatywą dzielnicowego w rejonie tzw. Biadacza, który za punkt honoru postawił sobie walkę z wykluczeniem społecznym szczególnie najmłodszych mieszkańców tej dzielnicy.

  • dzieci w trakcie treningu
  • dzieci w trakcie treningu
  • dzieci w trakcie treningu
  • dzieci w trakcie treningu
  • dzieci w trakcie treningu
  • dzieci w trakcie treningu
Powrót na górę strony