Wiadomości

Finał kampanii „Posłuchaj znanego człowieka...” z kabaretem Czesuaf

Data publikacji 21.11.2020

Prezentujemy ostatni już materiał filmowy z kampanii „Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze, w znany sobie humorystyczny sposób komentuje kabaret Czesuaf. Wierzymy jednak, że do sprawy bezpieczeństwa na drodze, każdy podejdzie poważnie i udostępni film dalej.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.
Tym razem niebezpieczne zachowanie na drodze komentują członkowie kabaretu Czesuaf: Wojciech Kowalczyk, Olga Łasak, Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk. Kabareciarze w znany sobie, humorystyczny sposób komentują nieprawidłowe zachowania uczestników ruchu drogowego. Nie zabrakło także muzycznego akcentu! Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na dalsze jego udostępnianie z nadzieją, że komentarze znanych osób, dotyczące nagannego zachowania kierowców, utkwią w pamięci odbiorców i przekonają ich, jak ważne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Wierzymy, że dzięki tej kampanii prowadzonej przez kilkanaście tygodni we współpracy ze znanymi osobami, użytkownicy dróg powstrzymają się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

Dziękujemy wszystkim osobom zangażowanym w stworzenie tej kampanii i jej wsparcie! 

A byli to:

  • Z lewej strony stoi mężczyzna i gra na małej gitarze, obok po prawej stronie stoi kobieta. Oboje ubrani są w policyjny mundur. Są to członkowie kabaretu, a zdjęcie stanowi fragment skeczu z ich udziałem.
  • Z lewej strony  widać fragment rękawa policyjnego munduru i znajduje się na nim napis policja. W centralnej części zdjęcia w samochodzie siedzi mężczyzna. Jest to członek kabaretu, a zdjęcie stanowi fragment skeczu z jego udziałem.
  • Z lewej strony  widać fragment rękawa policyjnego munduru i znajduje się na nim napis policja. W centralnej części zdjęcia w samochodzie siedzi kobieta. Jest to członek kabaretu, a zdjęcie stanowi fragment skeczu z jej udziałem.
  • Zdjęcie przedstawia w tle policyjne syreny, a na pierwszym planie napis Kabaret Czesuaf.
  • Mężczyzna obrany w policyjny mundur -  członek kabaretu Czesuaf. Zdjęcie  stanowi fragment skeczu z jego udziałem.
  • Samochody jadące drogą.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 26.21 MB)

Nagranie audio Audiodeskrypcja filmu

Opis nagrania: Audiodeskrypcja filmu

Pobierz plik Audiodeskrypcja filmu (format mp3 - rozmiar 2.38 MB)

Powrót na górę strony