Wiadomości

Samochód to narzędzie, którym możemy zabić...

Data publikacji 04.09.2020

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Karolina Pilarczyk – kierowca driftingowy. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Niebezpieczne zachowania na drodze komentuje tym razem Karolina Pilarczyk – kierowca driftingowy, która w 2008 roku, jako pierwsza kobieta w Polsce zdobyła licencję Polskiej Federacji Driftingu. W swoim komentarzu polska drifterka przyznaje, że przerażają ją sytuacje na naszych drogach, których niejednokrotnie jest świadkiem. Jedną z nich jest ta, widoczna na nagraniu z wideorejestratora, kiedy to kierowca z powodu nieporozumienia na drodze, zajeżdża drogę innemu i hamuje. Karolina Pilarczyk apeluje o to, byśmy byli odpowiedzialni na drodze i myśleli o innych uczestnikach. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu i liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze.

Powrót na górę strony