Wiadomości

Jerzy Ciurlok czyli słynny Ecik z kabaretu Masztalskich komentuje zachowania kierowców w okolicy przejścia dla pieszych

Data publikacji 18.09.2020

Prezentujemy kolejny materiał filmowy z kampanii "Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka”. Dzisiaj niebezpieczne zachowania na drodze komentuje Jerzu Ciurlok - pochodzący ze Śląska publicysta, kabareciarz i... jak sam podkreśla "kierowca... z dużym przebiegiem". Posłuchajcie, co ma do powodzenia. Liczymy na dalsze udostępnianie prezentowanych filmów z nadzieją, że głos znanej osoby utkwi w pamięci odbiorcy i wpłynie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

"Posłuchaj znanego człowieka, co złego na drodze Cię czeka” – to kampania promująca bezpieczeństwo na drogach, w której osobowości ze świata sportu, muzyki, kabaretu i mediów, komentują filmy ukazujące niebezpieczne sytuacje drogowe.

Niebezpieczne zachowania na drodze komentuje tym razem Jerzy Ciurok – słynny Ecik z kabaretu Masztalskich, pochodzący ze Śląska publicysta, satyryk, prezenter radiowy, felietonista, dokumentalista oraz - jak sam podkreśla -  "kierowca... z dużym przebiegiem". Swoim doświadczeniem za kółkiem dzieli się komentując naganne zachowanie kierowcy osobówki w okolicy przejścia dla pieszych, chcąc trafić do wyobraźni nieodpowiedzialnych użytkowników dróg. Zobaczcie.

Liczymy na dalsze udostępnianie z nadzieją, że komentarz znanej osoby, dotyczący nagannego zachowania kierowcy, utkwi w pamięci odbiorcy na tyle, że w przyszłości on sam powstrzyma się od manewrów, które pomimo pozornego przekonania, że przyspieszą nieco dotarcie do celu, w rzeczywistości powodują bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. 

Powrót na górę strony