Policja i sport

Mistrzostwa Wydziałów KWP w Katowicach w Piłce Siatkowej

W dniach od 8 do 9 grudnia 2016 roku w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Wydziałów KWP w Katowicach w Piłce Siatkowej. W tegorocznych zawodach startowało łącznie 6 drużyn reprezentujących Wydziały KWP w Katowicach. Na najwyższym miejscu podium stanęli policjanci z Wydziału Konwojowego i Policji Sądowej.

Do tegorocznych Mistrzostw Wydziałów KWP w Katowicach w Piłce Siatkowej stanęli reprezentanci wydziałów: Doboru i Szkolenia, do walki z Przestępczością Narkotykową, Konwojowego i Policji Sądowej, Sztabu Policji, Teleinformatyki, Wywiadu Kryminalnego i Zaopatrzenia. Eliminacje prowadzono systemem „każdy z każdym”, a mecze rozgrywano w 2 grupach. Po zaciętych bojach ostateczna klasyfikacja końcowa ułożyła się następująco:

 

1 miejsce – Wydział Konwojowy i Policji Sądowej

2 miejsce – Wydział do walki z Przestępczością Narkotykową

3 miejsce – Wydział Doboru i Szkolenia

4 miejsce – Wydział Zaopatrzenia

5 miejsce – Wydział Wywiadu Kryminalnego

6 miejsce – Wydział Teleinformatyki

 

Dekorację zwycięzców Mistrzostw Wydziałów KWP w Katowicach w Piłce Siatkowej przeprowadził Zastępca Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach podinsp. Sylwester Frankiewicz. W ceremonii zamknięcia zawodów uczestniczył także Naczelnik Wydziału Konwojowego i Policji Sądowej KWP w Katowicach podinsp. Sławomir Fendler oraz Naczelnik Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową nadkom. Daniel Buzderewicz.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Powrót na górę strony