Policja i sport

Zakończyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej

W Oddziale Prewencji Policji w Katowicach przy ul. Koszarowej zakończyły się trzydniowe Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn reprezentujących jednostki terenowe oraz Szkołę Policji w Katowicach. Impreza została zorganizowana przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach. Patronat nad imprezą objął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Krzysztof Jarosz.

W piątek w Oddziale Prewencji Policji w Katowicach przy ul. Koszarowej 17 zakończyły się trzydniowe Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej. W zawodach uczestniczyło 16 drużyn reprezentujących jednostki terenowe oraz Szkołę Policji w Katowicach. Impreza została zorganizowana przez Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Katowicach. Patronat nad imprezą objął Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Krzysztof Jarosz.

Końcowa klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – OPP w Katowicach
II miejsce – KMP Bielsko- Biała
III miejsce – Szkoła Policji w Katowicach
IV miejsce – KMP w Gliwicach

Dyplomy i medale wręczył Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Piotr Kucia wraz z Dowódcą Oddziału Prewencji Policji w Katowicach mł. insp. Rafałem Stankiem oraz Zastępcą Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach podinsp. Joanną Świec - Rajcą.

Wszystkie rozgrywki przebiegały w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play. Nie pozostaje zatem nic innego, jak zaprosić wszystkich chętnych na kolejne mistrzostwa w piłce siatkowej, które odbędą się już za rok


 


 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 30.93 MB)

Powrót na górę strony