Wiadomości

Sukcesy sportowe bytomskich policjantów

Data publikacji 30.06.2011

Policjanci bytomskiej komendy stanęli na podium Mistrzostw Policji w Judo zorganizowanych w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Gratulujemy im sukcesów.

Policjanci  bytomskiej komendy stanęli na podium Mistrzostw Policji w Judo zorganizowanych w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.
Gratulujemy sukcesów.

17 czerwca br. w CSP w Legionowie odbyły się Mistrzostwa Policji w Judo. Uczestniczyło w nich blisko stu funkcjonariuszy Policji, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej i Liceum Policyjnego. Na zawodach nie zabrakło oczywiście reprezentantów z Bytomia, którzy mieli swój udział w sukcesie reprezentujących garnizon śląski policyjnych judoków. Drużyna ze śląska zajęła w rywalizacji II miejsce. I miejsce zdobyli funkcjonariusze reprezentujący KWP w Gdańsku.
Mundurowi z naszej komendy mogą się również pochwalić indywidualnymi osiągnięciami. II miejsce w kategorii wagowej +81 zdobył asp. szt. Marek Klimczak – zastępca naczelnika Wydziału Sztab Policji KMP w Bytomiu. Miejsce III w kategorii +100 zajął dzielnicowy KP V w Bytomiu sierż. szt. Robert Wierciński. Natomiast na V miejscu w kategorii do 90 kg. znalazł się sierż. szt. Marcin Konieczny pełniący służbę w Referacie Kryminalnym KP I w Bytomiu.