Policjanci na medal

Data publikacji 22.10.2009

St.sierż. Tomasz Stępień i st.sierż. Marcin Marszałek to policjanci z naszej komendy, którzy na Otwartch Mistrzostwach Świata Federacji WMAA - ROC zdobyli trzy medale - złoto, srebro i brąz.

St.sierż. Tomasz Stępień i st.sierż. Marcin Marszałek to policjanci z naszej komendy, którzy na Otwartch Mistrzostwach Świata Federacji WMAA - ROC zdobyli trzy medale - złoto, srebro i brąz. W dniach 17-18.10.2009 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Świata Federacji WMAA-ROC w Formach sztukach walki. Zawody odbywały się w hali sportowej G-2 w Bieruniu. W zawodach uczestniczyło 220 zawodników Polski, Węgier, Czech, Niemiec, Belgii, Holandii oraz Kazachstanu Zawody rozgrywane były z podziałem na kategorie wagowe (walki semi-kontakt) i wiekowe. W kategorii wagowej - walki light contact -90 Tomasz Stępień zdobył złoty medal i pierwsze miejsce a jego kolega Marcin Marszałek w kategorii wagowej +90 uplasował się na III miejscu. Ponadto Marcin Marszałek zdobył srebro w kategorii - walki semi contact +90. Komendant Powiatowy nie krył dumy ze swoich podwładnych, zaś sami mistrzowie skromnie mówili o swoich osiągnięciach.