Wiadomości

Pijana lekarka przyjmowała pacjentów

Data publikacji 21.07.2008

Policjanci z Cieszyna zatrzymali pijaną lekarkę. Pani doktor przyjmowała pacjentów, mając w wydychanym powietrzu ponad 2 proile alkoholu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. O jej dalszym losie zdecyduje prokurator.

Policjanci z Cieszyna zatrzymali pijaną lekarkę. Pani doktor przyjmowała w szpitalu pacjentów, mając w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. O jej dalszym losie zdecyduje prokurator.

 

Około południa policjanci zostali powiadomiei przez zaniepokojoną pacjentkę, że podczas wizyty w poradni schorzeń tarczycy miejscowego szpitala, wyczuła od badającej ją lekarki woń alkoholu. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce, przy udziale przełożonej, przebadali panią doktor. Okazało się, że miała ona 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wstępnie ustalono, że 47-letnia kobieta mogła przyjąć w czasie swojego dyżuru kilkunastu pacjentów. Od ustaleń toczącego się postępowania uzależnione będą dalsze zarzuty w tej sprawie. Obecnie nieodpowiedzialna lekarka trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Powrót na górę strony