Wiadomości

Wyłowiono ciało mężczyzny

Data publikacji 21.05.2008

Policjanci z Orzesza wyłowili z akwenu ciało mężczyzny, który wczoraj wyjechał na przejażdżkę konną i nie wrócił do domu. W trakcie podjętych poszukiwań stróże prawa w rejonie zbiornika wodnego znaleźli siodło do jazdy konnej.

Policjanci z Orzesza wyłowili z akwenu ciało mężczyzny, który wczoraj wyjechał na przejażdżkę konną i nie wrócił do domu. W trakcie podjętych poszukiwań stróże prawa w rejonie zbiornika wodnego znaleźli siodło do jazdy konnej. 
Wczoraj około 14.00 55-letni mieszkaniec Orzesza wyjechał na przejażdżkę w terenie zalesionym w okolicy swojego domu. Po upływie kilkudziesięciu minut do domu wrócił jedynie koń, bez jeźdźca. Podczas akcji poszukiwawczej policjanci znaleźli siodło do jazdy konnej. Na miejscu pracowało kilkudziesięciu policjantów i strażaków. Ze względu na zapadający zmrok poszukiwania zostały przerwane późnym wieczorem. Dzisiaj do działania przystąpili płetwonurkowie, którzy przeszukali akwen gdzie znaleziono siodło. Około godziny 11.00 z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Sekcja zwłok odpowie na pytanie co było przyczyną śmierci.

Powrót na górę strony