Wiadomości

Wybrany najlepszy dzielnicowy w Częstochowie

Data publikacji 08.02.2024

Znamy już zwycięzcę konkursu na najlepszego dzielnicowego miasta Częstochowa. Konkurs był wynikiem współpracy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie z Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej TBS Częstochowa, a przeprowadzony pod patronatem Pana Krzysztofa Matyjaszczyka Prezydenta Miasta Częstochowa. Najlepszym dzielnicowym regionu częstochowskiego, został policjant z komisariatu IV Policji w Częstochowie st. sierż. Mateusz Ściebura.

Konkurs na najlepszego dzielnicowego Częstochowy trwał od 15 do 31 stycznia 2024 roku. Sylwetki 20 policjantów biorących udział w plebiscycie były prezentowane na specjalnych kartach do głosowania, które dostępne były na wszystkich komisariatach miejskich policji, w urzędzie miasta oraz placówkach ZGM TBS Częstochowa. Na naszych dzielnicowych oddano łącznie ponad 4000 głosów, co pokazuje jak ważną i docenianą rolę społeczną odgrywają oni w codziennej służbie.

W plebiscycie nagrodzono dzielnicowego z największą liczbą głosów: zwycięzcą został st. sierż. Mateusz Ściebura z Komisariatu IV Policji w Częstochowie.

Podczas wczorajszej gali finałowej w sali Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie zwycięzcy konkursu złożył gratulacje oraz wręczył nagrodę główną Prezydent Miasta Częstochowa Pan Krzysztof Matyjaszczyk wspólnie z Komendantem Miejskim Policji w Częstochowie insp Dariuszem Kiedrzynem. Wszyscy nominowani do konkursu funkcjonariusze otrzymali także pamiątkowe statuetki i medale dzięki uprzejmości prezesa ZGM TBS Częstochowa Pana Pawła Koniecznego.

Całe wydarzenie uświetnił poprzedzający wręczenie nagród występ aktorów teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, którzy odgrywali scenki dotyczące różnych metod oszustw. Narratorem, który po każdej inscenizacji ostrzegał jak nie dać się oszukać był asp. Kamil Sowiński z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Ponadto na zakończenie gali wystąpił zespół muzyczny Rock Brygada Częstochowa.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • zwycięzca konkursy
  • uczestnicy konkursu
  • organizatorzy konkursu
  • publiczność
  • odgrywane scenki
  • pamiątkowe statuetki

Pliki do pobrania

  • 9.61 MB
    karta głosowania
Powrót na górę strony