Wiadomości

Zapraszamy na inaugurację sezonu zimowego

Data publikacji 15.12.2023

Już w najbliższą sobotę na stoku narciarskim Skolity w Wiśle inauguracja sezonu zimowego! Policjanci z Cieszyna oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zapraszają do wspólnej zabawy - czekają na Was różne atrakcje, konkursy i nagrody. Naprawdę warto się z nami zobaczyć! Jak co roku kierujemy swoje działania prewencyjne nie tylko do dzieci, ale każdego, kto wypoczywa w naszym powiecie. Wszystko to w trosce o Wasze bezpieczeństwo w związku z kampanią MSWiA pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

W sobotę 16 grudnia o godzinie 10.00 w Wiśle na stoku narciarskim Skolity odbędzie się inauguracja ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Wspólnie z policjantami Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zachęcamy do wspólnej zabawy. Atrakcji na pewno nie zabraknie! Konkursy, gry i zabawy o tematyce bezpiecznego wypoczynku w górach z policyjnym patrolem narciarskim KWP w Katowicach wspieranym przez Sznupka, nagrody oraz upominki dla dzieci, „Sznupka rady jak korzystać z nartostrady” z dekalogiem dobrych zachowań na stoku, to tylko niektóre z atrakcji. W konkursach, grach i zabawach wziąć udział będzie mógł każdy, bez względu na wiek. Co zrobić, aby wygrać jedną z atrakcyjnych nagród? Po pierwsze dołączyć do wspólnej zabawy na stoku. Po drugie właściwie odpowiedzieć na pytania konkursowe związane z bezpieczeństwem zimą i tym na stoku. Do zobaczenia!

 plakat z informacją o wydarzeniu opisanym w tekście, prezentuje grafikę uśmiechnietego dziecka  jadącego na desce snowboardowej w zimę

Powrót na górę strony