Wiadomości

Naturalnie, że chronimy – upominki dla laureatów już w drodze

Data publikacji 21.02.2022

W podziękowaniu za piękne zdjęcia, które otrzymaliśmy, przygotowaliśmy dla laureatów konkursu fotograficznego „Naturalnie, że chronimy” komplety upominków. Dzięki nim zwycięscy konkursu również będą mogli przyczynić się do ochrony środowiska. Serdecznie gratulujemy wygranej.

Uwzględniając wagę społeczną problemu, jakim jest niszczenie środowiska naturalnego, policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach wraz z partnerami, przeprowadzili podczas trwającej kampanii społecznej konkurs fotograficzny, aby w ten sposób zwrócić uwagę na konieczność dbania o środowisko.
Uczestników konkursu nagrodzono upominkami w postaci: koszulki, bidonu, książeczki edukacyjnej, budki lęgowej i torby na zakupy. Należy podkreślić, że wszystkie
z nagród zostały wytworzone z materiałów przyjaznych środowisku. W siedzibie stowarzyszenia Centrum Rozwoju Lokalnego w Zawierciu spakowano upominki, które są już w drodze do laureatów. W podziękowaniu za zaangażowanie uczestników, do paczek dołączono również imienne dyplomy z podziękowaniami.
Zachęcamy do śledzenia strony Policja Śląska, gdzie na bieżąco publikowane będą materiały dotyczące realizowanych działań podczas kampanii „#NATURALNIE, że CHRONIMY”. Przedsięwzięcie stało się możliwe dzięki podpisaniu porozumienia międzyinstytucjonalnego pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach, a: Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach, Centrum Rozwoju Lokalnego, Wojewódzkim Inspektoratem Weterynarii w Katowicach, Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska i Regionalną Ochroną Środowiska w Katowicach.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej!

  • Policjant i kobieta stoją przy ustawionych pudełkach z nagrodami
  • Policjant prezentuje jedną z nagród
  • Nagrody leżące na stole
Powrót na górę strony