Wiadomości

Zlikwidowana plantacja konopi w mieszkaniu

Data publikacji 24.09.2020

Kryminalni z chorzowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 32-latka, podejrzanego o wytwarzanie i posiadanie narkotyków. Jak ustalili śledczy, mężczyzna w mieszkaniu urządził uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli u niego kilkaset krzewów, ponad 460 porcji marihuany i 850 działek dilerskich amfetaminy. „Plantator” usłyszał już zarzuty, a decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Chorzowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 32-latka, który miał uprawiać w mieszkaniu konopie indyjskie. Przypuszczenia śledczych się potwierdziły. Całe mieszkanie było przerobione na profesjonalną plantację. W środku znajdowało się ponad 460 krzewów w różnej fazie wzrostu, z których można było uzyskać około 12 kg marihuany. Ponadto w trakcie przeszukania policjanci ujawnili ponad 460 porcji marihuany i 850 działek dilerskich amfetaminy. „Plantator” usłyszał już zarzuty, decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Opis filmu: film przedstawiający wnętrze plantacji i doprowadzenie zatrzymanego plantatora do Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.18 MB)

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 345.11 KB)

Powrót na górę strony