Ostatnie dni na zapisy na Ekstremalny Półmaraton Górski! - Wiadomości - Policja Śląska

Wiadomości

Ostatnie dni na zapisy na Ekstremalny Półmaraton Górski!

Data publikacji 08.05.2019

Już 24 maja na terenie Doliny Zimnika i masywu Skrzycznego w gminie Lipowa w powiecie żywieckim odbędą się III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim. Zawody rozegrane zostaną o Puchar Komendanta Głównego Policji. Zapraszamy do udziału w biegu zarówno przedstawicieli służb mundurowych, jak i wszystkich miłośników tej dyscypliny!

Organizatorami zawodów jest Gabinet Komendanta Głównego Policji, Centralny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji "BOA" KGP, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach oraz Komenda Powiatowa Policji w Żywcu i Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy.

Bieg rozpocznie się 24 maja o godz. na terenie Gminy Lipowa „Dolina Zimnika”. Trasa biegu (jedno okrążenie - 21,097 km) prowadzić będzie szlakami górskimi z Doliny Zimnika poprzez Kościelec, Malinowską Skałę z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzyczne. Trasa jest bardzo malownicza, z pięknymi widokami na Kotlinę Żywiecką oraz Dolinę Zimnika. Limit na pokonanie trasy wynosi 4 godziny.

Pisemne zgłoszenie osób biorących udział w zawodach w ramach służby proszę przesłać do Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach w terminie do 10 maja 2019 r., jednocześnie każdy uczestnik powinien dokonać indywidualnego zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza drogą elektroniczną znajdującego się na stronie internetowej https://bgtimesport.pl/zawody/zgloszenie/id/391 i ponieść koszty opłaty startowej w wysokości 40 złotych płatnej na konto Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy – Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce nr 71 8131 0005 0014 6421 2000 0050 z dopiskiem "Ekstremalny Półmaraton Górski o Puchar Komendanta Głównego Policji”.

Dodatkowych informacji w sprawie zawodów udziela asp. sztab. Zdzisław Dudka z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu pod nr telefonu 8572923 lub tel. kom. 785 050 102.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach!