Wiadomości

Policjanci z Częstochowy odnaleźli zaginionego 72-latka

Data publikacji 17.07.2018

Szczęśliwie zakończył się finał poszukiwań 72-letniego mieszkańca Częstochowy. Sytuacja wyglądał groźnie, gdyż mężczyzna ma problemy z pamięcią. Jak ustalili śledczy, wyszedł z domu i najprawdopodobniej stracił orientację w terenie. Policjanci z komisariatu VI w Częstochowie odnaleźli go gdy szedł chodnikiem wzdłuż drogi krajowej nr 1. Pomoc mundurowych nadeszła w samą porę i zaginiony bezpiecznie wrócił pod opiekę najbliższych.

Wczoraj późnym wieczorem oficer dyżurny z komisariatu VI w Częstochowie otrzymał informację o zaginięciu 72-latka. Rodzina zaniepokoiła się, gdyż mężczyzna wyszedł popołudniu z domu i przez kilka godzin nie można było z nim nawiązać żadnego kontaktu. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie, gdyż jak ustalili śledczy, zaginiony choruje i ma problemy z pamięcią.

Informacja ta została przekazana do wszystkich patroli. Na efekty na szczęście nie trzeba było długo czekać. Już po chwili policjanci jadący drogą krajową nr 1 w Częstochowie zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę. Po wylegitymowaniu okazało się, że to zaginiony 72-latek. Nic mu się nie stało i mógł wrócić bezpiecznie do rodziny.

Powrót na górę strony