Policja i sport

Policjant z OPP w Katowicach wicemistrzem świata!

Data publikacji 19.07.2021

W ostatni weekend czerwca w słoweńskiej miejscowości Koper odbyły się Mistrzostwa Świata Federacji IBFF w Kulturystyce i Fitness. Sierżant sztabowy Filip Kołakowski z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach pokazał się z bardzo dobrej strony i wywalczył srebrny medal w kategorii wiekowej Men Physique +40. Serdecznie gratulujemy!

Dużym sukcesem dla sierżanta sztabowego Filipa Kołakowskiego zakończyły się rozegrane 26 czerwca w słoweńskiej miejscowości Koper Mistrzostwa Świata Federacji IBFF w Kulturystyce i Fitness. Zawody zorganizowała Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness w Słowenii. Uczestniczyli w nich zawodnicy z różnych krajów, bez względu na to, czy przynależą do jakichkolwiek federacji i związków sportowych. Nasz policjant w kategorii wiekowej Men Physique +40 stanął na drugim stopniu podium, a kategorii wzrostowej Men Physique +180 cm zajął wysokie, piąte miejsce. Wartym podkreślenia jest fakt, że 23 maja na zawodach w Siedlcach, Filip zdobył tytuł Mistrza Polski Federacji IBFF.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

• Sierżant sztabowy Filip Kołakowski w trakcie swojej próby na scenie wraz z innymi uczestnikami zawodów.
  • Sierżant sztabowy Filip Kołakowski na podium w kategorii OPEN.
  • Sierżant sztabowy Filip Kołakowski na podium kategorii .
  • Sierżant sztabowy Filip Kołakowski trzymający w rękach wywalczone puchary, stojący przed budynkiem, gdzie były rozgrywane zawody.
  • Puchary oraz dyplomy za zajęte przez policjanta lokaty.