Mistrzostwo Polski w pływaniu

Data publikacji 16.04.2012

Policjant z Raciborza zdobył złoty medal w Otwartych Mistrzostwach Polski Policji i Służb Mundurowych w pływaniu. Złoto zostało zdobyte stylem grzbietowym. Mistrzostwa odbyły się wczoraj w Radomiu.

Z pierwszym i dziewiątym miejscem wrócili raciborscy policjanci reprezentujący śląski garnizon z Otwartych Mistrzostw Polski Policji i Służb Mundurowych w pływaniu. Zawody odbyły się wczoraj w Radomiu. Nasz stóż prawa okazał się najlepszy na dystansie 100 m stylem grzbietowym, natomiast 9 miejsce zajęte zostało na dystansie 50 m stylem klasycznym.
Śląska sztafeta zajęła także 4 miejsce na dystansie 4x50 m stylem dowolnym.