10 kilometrów w 55 minut

Data publikacji 30.08.2011

Nasza policjantka, asp. Julita Materla zdobyła złoty oraz brązowy medal w II Mistrzostwach Polski Policjantów w biegu ulicznym na 10 kilometrów. Konkurowała ona z 239 zawodnikami.

Mistrzostwa odbyły się 27 sierpnia. Trasa długodystansowców, wiodąca ulicami miasta Góra w województwie dolnośląskim, posiada ważny atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Na liście startowej biegu pojawiło się 239 uczestników, w tym 65 policjantów. Nasza koleżanka zajęła I miejsce w kategorii wiekowej K20 kobiet (wiek 20 - 29 lat) i III w kategorii kobiet IPA.
Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć.