Brązowy medalista z Rudy Śląskiej

Data publikacji 21.06.2011

Funkcjonariusz rudzkiej komendy Ireneusz Januszkiewicz zdobył trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w Judo. To kolejne już mistrzostwa, w których uczestniczą judocy policjanci garnizonu śląskiego.

Funkcjonariusz rudzkiej komendy Ireneusz Januszkiewicz zdobył trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w Judo. To kolejne już mistrzostwa, w których uczestniczą judocy policjanci  garnizonu śląskiego.

W Legionowie odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI w JUDO 2011. Udział w nich wzięli policjanci z Rudy Śląskiej: Jarosław Czerczak, Krzysztof Czerczak i Ireneusz Januszkiewicz. Mistrzostwa odbyły się w obiektach Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Patronat Honorowy nad tym sportowym przedsięwzięciem objął Komendant Główny Policji generalny inspektor Andrzej Matejuk. W mistrzostwach wzięło udział ogółem 100 zawodników w tym 10 kobiet i 90 mężczyzn. Pomiędzy startującymi zawodnikami 14 osób to reprezentacja garnizonu śląskiego, która w klasyfikacji drużynowej zdobyła drugie miejsce w kraju. Brązowy medalista Ireneusz Januszkiewicz startował w grupie wiekowej powyżej 40 lat i kategorii wagowej powyżej 81 kilogramów. Pozostali dwaj rudzcy zawodnicy zdobyli w swoich kategoriach odpowiednio 7 i 10 miejsce.