Bieg Przełajowy im. Grzegorza Załogi.

Data publikacji 02.10.2008

Dzisiaj po raz piąty w garnizonie śląskim, w okolicy miejscowości Hutki – Kanki (gmina Łazy), odbył się bieg przełajowy imienia naszego kolegi - sierżanta Grzegorza Załogi, który zginął tragicznie na służbie.

Dzisiaj po raz piąty w garnizonie śląskim, w okolicy miejscowości Hutki – Kanki (gmina Łazy), odbył się bieg przełajowy imienia naszego kolegi sierżanta Grzegorza Załogi, który zginął tragicznie na służbie.
Organizatorami imprezy są: Burmistrz Miasta i Gminy Łazy oraz Śląski Komendant Wojewódzki Policji. Zawodnicy startowali w kilku kategoriach wiekowych oraz w podziale na kobiety i mężczyzn. Akces do udziału w zawodach zgłosili policjanci z całego kraju, strażacy, samorządowcy i uczniowie.

W grupie kobiet zwyciężyła Aleksandra SARACEN z Komendy Rejoinowej Policji Warszawa VII.
W grupie mężczyzn do 40 lat 1 miejsce zajął Maciej WOJCIECHOWSKI z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Ze startujących mężczyzn powyżej 40 roku życia zwyciężył Andrzej STEFAŃSKI z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
Spośród młodzieży do 19 lat na najwyższym podium stanął Kamil PIŻUCH z Zespołu Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego.