Wiadomości

Zazdrosny były mąż

Data publikacji 10.07.2008

53-letniemu mężczyźnie grożą 2 lata więzienia. Najbliższe miesiące, póki co, spędzi w areszcie. Mężczyzna groził swojej byłej żonie śmiercią. Widząc ją w towarzystwie sąsiada uderzył go siekierą w plecy.

53-letniemu mężczyźnie grozi 2-letni pobyt w więzieniu. Najbliższe miesiące, póki co, spędzi w areszcie. Mężczyzna groził swojej byłej żonie śmiercią. Widząc ją w towarzystwie sąsiada uderzył go siekierą w plecy.
Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek około 22.00 w jednym z mieszkań przy ulicy Barlickiego. Mężczyzna po wejściu do domu zobaczył swoją byłą żonę w towarzystwie sąsiada. Pomimo rozwodu, nadal był o nią zazdrosny. Zaczął grozić kobiecie śmiercią. Groźby pozbawienia życia nie ominęły również 57-letniego znajomego. W pewnym momencie 53-latek chwycił za siekierę i uderzył w plecy sąsiada. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Zazdrośnika zatrzymali policjanci z Komisariatu VII. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie miał czas na porzemyślenie swojego zachowania.
 

Powrót na górę strony