Wiadomości

III Przełaje rowerowe

Data publikacji 16.05.2008

III PRZEŁAJE ROWEROWE POLICJANTÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO im. sierż. GRZEGORZA ZAŁOGI zakończone. Zawody odbyły się po raz trzeci w garnizonie śląskim, w Hutkach – Kankach w gminie Łazy.

III PRZEŁAJE ROWEROWE POLICJANTÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO im. sierż. GRZEGORZA ZAŁOGI zakończone. Zawody odbyły się po raz trzeci w garnizonie śląskim, w Hutkach – Kankach w gminie Łazy. Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych oraz podziale na grupę kobiet i mężczyzn. Przełaje rozpoczęto o 10.00. Zawody obserwowali z bliska między innymi: rodzice śp. sierż. Grzegorza Załogi, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach, Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu, Burmistrz Miasta i Gminy Łazy. Uroczyste wyróżnienie zwycięzców oraz zakończenie zawodów odbyło się o 13.00.

Wśród kobiet zwyciężyła Izabela LIS z KPP w Pszczynie, tuż za nią uplasowała się Agnieszka PĄPKA z KPP Zawiercie, a trzecia była Karolina KURZAK z KPP Zawiercie.

W kategorii mężczyzn do 39 lat zwycięstwo odniósł Łukasz RYCOMBEL z  KPP Będzin, drugi był Marcin JAŁOWICZOR z KPP Cieszyn, a na najniższym stopniu podium stanął Arkadiusz KOZIOŁ z KMP Katowice.

Wśród mężczyzn powyżej 40 lat zwyciężył Sławomir FREJOESKI  z KPP Zawiercie, drugi był Paweł BEKALARSKI z KMP w Rudzie Śląskiej a trzeci Klaudiusz MIGDOŁ z KPP Pszczyna.

Drużynowo najlepsi byli policjanci z Zawiercia przed kolegami z komend w Pszczynie i Cieszynie.