Wiadomości

Zazdrośnik zatrzymany

Data publikacji 13.02.2008

Policjanci zatrzymali sprawcę dotkliwego pobicia i kobietę, która nie udzieliła pomocy ofierze. Wszystko wskazuje na zazdrość, jako motyw działania podejrzanego. Policjanci z Komisariatu II Policji w Chorzowie ustalili i zatrzymali sprawcę dotkliwego...

Policjanci zatrzymali sprawcę dotkliwego pobicia i kobietę, która nie udzieliła pomocy ofierze. Wszystko wskazuje na zazdrość, jako motyw działania podejrzanego.
Policjanci z Komisariatu II Policji w Chorzowie ustalili i zatrzymali sprawcę dotkliwego pobicia 43-letniego mieszkańca Chorzowa oraz osobę, która nie udzieliła mu pomocy. Do zdarzenia doszło w nocy z 06/07.02.2008 r. w mieszkaniu 43-letniego Ireneusza Z. znajdowała się 44-letnia Maria Z. W pewnym momencie drzwi mieszkania wyważył konkubent kobiety i i w akcie zazdrości dotkliwie pobił Ireneusza Z. powodując u niego liczne rany tłuczone oraz złamania nadgarstka i łokcia oraz uszkodzenie kolana O całym zdarzeniu powiadomił sąsiad, który znalazł pobitego mężczyznę w jego domu. Sprawca tego najścia - 49-letni Antoni R. - odpowie za uszkodzenie ciała, zniszczenie mienia oraz naruszenie miru domowego. Kobieta odpowie natomiast za nieudzielenie pomocy osobie, która znajdowała się w sytuacji zagrażającej życiu. Dzisiaj o ich losie zadecyduje prokurator.

Powrót na górę strony