Wiadomości

Tragiczne wypadki w Grabcu i Katowicach

Data publikacji 10.02.2008

Wczoraj na terenie naszego województwa doszło do trzech tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Policjanci z Zawiercia wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, jaki wydarzył się około 23.30 w Grabcu na drodze krajowej nr 78.

Wczoraj na terenie naszego województwa doszło do trzech tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
Policjanci z Zawiercia wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, jaki wydarzył się około 23.30 w Grabcu na drodze krajowej nr 78. 25-letni kierujący oplem vectra utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną kapliczkę. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca oraz dwaj pasażerowie w wieku 21 i 24 lat. Ranni zostali natomiast trzej inni młodzi mężczyźni w wieku od 17 do 22 lat.
Policjanci z Katowic ustalają z kolei szczegóły wypadku, do jakiego doszło około 2.00 na ul. Panewnickiej. 58-letni mieszkaniec Piekar Śląskich, kierując mercedesem, najechał na leżącego na jezdni 23-letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł on śmierć.
Drugi wyjaśniany przez katowickich policjantów wypadek wydarzył się tuż po 18.00 na ul. Kościuszki. 34-letni kierujący fiatem panda potrącił śmiertelnie 54-letniego mężczyznę. Jak wynika z relacji kierowcy, pieszy wtargnął na jezdnię tuż przed nadjeżdżający pojazd.

Powrót na górę strony