Wiadomości

Wypadki drogowe w Łodygowicach, Kolonii Radostków i Rajczy

Data publikacji 05.01.2008

Wczoraj na drogach naszego województwa w wypadkach zginęły 4 osoby.
Żywieccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do jakiego doszło kilkadziesiąt minut po północy na ulicy Żywieckiej w Łodygowicach.

Wczoraj na drogach naszego województwa w wypadkach zginęły 4 osoby.
Żywieccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do jakiego doszło kilkadziesiąt minut po północy na ulicy Żywieckiej w Łodygowicach. Kierujący daewoo espero na łuku jezdni zjechał na pobocze i spadł ze skarpy i uderzył w ścianę budynku. W wyniku zderzenia zginęło dwóch pasażerów w wieku 30 i 38 lat. 24-letniego kierowcę pojazdu z poważnymi obrażeniami ciała umieszczono w szpitalu.
Policjanci z komendy w Częstochowie poszukują uczestnika wypadku drogowego, do jakiego doszło około 9.00 w Kolonii Radostków na ul. Wesołej. Kierujący nieustalonym dotychczas samochodem potrącił 61-letniego mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca wypadku. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć.
Około 18.00 w Rajczy na drodze krajowej nr 948 kierujący audi a3 potrącił 53-letniego mężczyznę, a następnie tracąc panowanie nad pojazdem zjechał na przeciwny pas ruchu, zderzając się czołowo z fordem fiesta. W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala. Pasażerom pojazdów, w tym 2-letniemu chłopczykowi, udzielono natomiast doraźnej pomocy ambulatoryjnej.

Powrót na górę strony