Bieg przełajowy imienia Grzegorza Załogi - klasyfikacja

Data publikacji 21.09.2007

Dzisiaj po raz czwarty w garnizonie śląskim, w okolicy miejscowości Hutki – Kanki (gmina Łazy) odbył się bieg przełajowy imienia naszego kolegi sierżanta Grzegorza Załogi, który zginął tragicznie na służbie. Organizatorami imprezy byli:..

BIEG PRZEŁAJOWY IMIENIA GRZEGORZA ZAŁOGI- KLASYFIKACJA. Dzisiaj po raz czwarty w garnizonie śląskim, w okolicy miejscowości Hutki – Kanki (gmina Łazy) odbył się bieg przełajowy imienia naszego kolegi sierżanta Grzegorza Załogi, który zginął tragicznie na służbie. Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Miasta i Gminy Łazy oraz Śląski Komendant Wojewódzki Policji. Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych oraz w podziale na grupy kobiet i mężczyzn. W kategorii młodzików-chłopcy do lat 19 zwyciężył Mateusz MIŚTA (I LO Łazy), przed Damianem JASKÓLSKIM i Arkadiuszem GĄSIOREM. Kobiety do lat 19: I - Marta MĘDRECKA, II - Joanna PAPIEWSKA, III- Klaudia DZIEDZIC. Wśród kobiet zwyciężyła Aleksandra SARACEŃ (KRP VII Warszawa) przed Katarzyną MICHOŚ (WSPol Szczytno) trzecia była Elżbieta SUPIK (KWP Rzeszów). W kategorii mężczyzn do 35 lat pierwsze miejsce zajął Maciej WOJCIECHOWSKI z WSPOL w szczytnie, drugi był Krzysztof KARDESIŃSKI Z KWP W OPOLU, a trzeci był Grzegorz Górski w z SPAP w Katowicach. W kategorii mężczyzn od 36 do 45 lat zwyciężył Robert PRASEŁEK z OPP Katowice, drugą lokatę zajął Janusz MIKETA z SPPP w Częstochowie, trzeci był Jerzy KAPRAL z SPPP w Częstochowie. W kategorii mężczyzn powyżej 45 lat pierwsze miejsce zajął Andrzej STEFAŃSKI z KMP w Elblągu, drugi był Leopold BIERNACKI z KWP w Opolu, a na trzecim miejscu uklasował się Marek PABIAN z KMP w Sosnowcu. Drużynowo zwyciężyli policjanci z WSPOL w Szcytnie, drugą lokatę zajęli policjanci z OPP w Katowicach, trzecie miejsce zajęła drużyna z SPAP w Katowicach