Wiadomości

Apel do kierowców

Data publikacji 30.04.2007

Długi majowy weekend będzie okresem wzmożonego ruchu pojazdów na naszych drogach. Sytuacja taka generując wzrost ilości pojazdów poruszających się po drogach - w konsekwencji prowadzi do wzrostu liczby zdarzeń drogowych. Bez wątpienia przyczynia się ...

Długi majowy weekend będzie okresem wzmożonego ruchu pojazdów na naszych drogach. Sytuacja taka generując wzrost ilości pojazdów poruszających się po drogach - w konsekwencji prowadzi do wzrostu liczby zdarzeń drogowych. Bez wątpienia przyczynia się do tego wszechobecne roztargnienie, pośpiech oraz co z przykrością trzeba stwierdzić – spożywanie alkoholu połączone Z prowadzaniem wszelkiego rodzaju pojazdów oraz nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Dlatego też, życząc wszystkim udanego wypoczynku apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas podróży. Pamiętajcie Państwo o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym zapinaniu pasów oraz właściwym zabezpieczeniu przewożonych dzieci. Życie, zdrowie, które w ten sposób chronimy jest rzeczą bezcenną.

Powrót na górę strony