Wiadomości

III Międzynarodowe Mistrzostwa Polskiej Policji w Narciarstwie Alpejskim

Data publikacji 07.03.2007

Dzisiaj na stokach Skrzycznego - COS w Szczyrku - kilkudziesięciu policjantów z Polski i kilku zaproszonych ekip zagranicznych zmierzy się w III Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiej Policji w Narciarstwie Alpejskim.

Dzisiaj na stokach Skrzycznego - COS w Szczyrku - kilkudziesięciu policjantów z Polski i kilku zaproszonych ekip zagranicznych zmierzy się w III Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiej Policji w Narciarstwie Alpejskim. Zawodnicy będą konkurować na kilometrowej długości trasie slalomu giganta z różnicą wzniesień wynoszącą blisko 200 metrów. Konkurs rozgrywany jest w trzech grupach wiekowych. Pierwszy przejazd zaplanowano na 10.15, drugi na 12.15. Zakończenie imprezy i ogłoszenie wyników rozpocznie się o 15.30. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych Redakcji.

W ubiegłorocznych zawodach w klasyfikacji kobiet zwyciężyła Elwira Jurasz z KWP w Katowicach, w kategorii mężczyzn do 35 lat pierwszy był Stanisław Michalik z KWP w Katowicach, a pośród mężczyzn w wieku od 36 do 45 lat zwyciężył Piotr Dziergas reprezentant KWP w Katowicach. Rywalizacja w kategorii mężczyzn powyżej 46 lat zakończyła się sukcesem nadinspektora Kazimierza Szwajcowskiego - ówczesnego Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Drużynowo zwyciężyli policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, drugą lokatę zajęła reprezentacja Komendy Wojewódziej Policji we Wrocławiu, trzecie miejsce zajęli reprezentanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.
 

Powrót na górę strony