Policyjna asysta honorowa na ślubie Natalii i Mariusza
Wyjątkową oprawę miał ślub mikołowskiego policjanta. Małżeńską przysięgę Mariusz złożył w galowym mundurze i w asyście policjantów z kompanii honorowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Młodej parze życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia!
W sobotę 30 sierpnia w Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu-Zdroju, w związek małżeński wstąpili Natalia i Mariusz – policjant z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Kościelna uroczystość miała wyjątkowy przebieg.
Mariusz powiedział sakramentalne „Tak” w galowym mundurze i w asyście honorowej szpaleru reprezentacyjnego. Policjanci z kompanii honorowej towarzyszyli młodej parze również podczas wyjścia z kościoła.
To z pewnością wielkie zaskoczenie i niecodzienna sytuacja dla gości weselnych, którzy mogli obejrzeć cały ceremoniał, odzwierciedlający szacunek dla policyjnego munduru i honoru służby w Policji.
Natalię serdecznie witamy w gronie żon policjantów, a nowożeńcom, na nowej drodze życia, życzymy zdrowia, miłości i wszelkiej pomyślności!