Wiadomości

Policjanci zatrzymali nieletnich, którzy brutalnie pobili 28-latka

Data publikacji 12.06.2024

Sosnowieccy kryminalni zatrzymali trzech nastolatków, którzy na terenie Sosnowca brutalnie pobili 28-letniego mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł w szpitalu. Cała trójka została umieszczona w policyjnej izbie dziecka. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W niedzielny wieczór sosnowieccy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w Sosnowcu przy ulicy Zaruskiego - w rejonie stadionu - doszło do pobicia mężczyzny. Przybyli na miejsce mundurowi zastali nieprzytomnego 28-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju z obrażeniami ciała. Mężczyzna w stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala, a policjanci podjęli natychmiastowe działania, by ustalić okoliczności tego zdarzenia i zatrzymać sprawców.
W wyniku skrupulatnych ustaleń sosnowieccy policjanci następnego dnia zatrzymali trzech 16-letnich mieszkańców Sosnowca, którzy brutalnie zaatakowali i pobili 28-latka. Niestety, obrażenia jakich doznał jastrzębianin były na tyle poważne, że w dniu dzisiejszym mężczyzna zmarł w szpitalu.

Za popełniony czyn karalny pobicia, którego skutkiem była śmierć człowieka nieletni odpowiedzą przed sądem.

Wszczęte w sprawie postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszystkich szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.


 

 

Powrót na górę strony