Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 44-latka

Data publikacji 10.06.2024

Od wczorajszego wieczora policjanci, wspólnie ze strażakami i strażnikami miejskimi, poszukiwali zaginionego 44-latka. Dziś przed południem znaleziono zwłoki, które zostały rozpoznane przez rodzinę. Dziękujemy wszystkim za pomoc i rozpowszechnienie naszego komunikatu.

W ramach intensywnych działań poszukiwawczych, które były prowadzone od wczorajszego wieczoru, znaleziono zwłoki mężczyzny. Przybyła na miejsce rodzina, potwierdziła, że to zaginiony 44-latek. W poszukiwaniach oprócz policjantów z Rudy Śląskiej brali udział także, mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz strażacy i strażnicy miejscy. Po wielu godzinach poszukiwań natrafiono dziś na zwłoki mężczyzny. Przeprowadzona została identyfikacja, podczas której rodzina potwierdziła, że jest to zaginiony 44-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej. Teraz, pod nadzorem prokuratora, prowadzone będzie śledztwo, które ma na celu przede wszystkim ustalenie, jak doszło do śmierci mężczyzny.
Dziękujemy wszystkim za udostępnienie naszego komunikatu o zaginięciu i prosimy o usunięcie tej informacji wraz ze zdjęciem.

Powrót na górę strony